LEGO® Technic 42103 Dragster

LEGO® Technic 42103 Dragster; model 2v1.

 

Funkční lopata, kabina řidiče, ovládací panel, bezpečnostní klec a přední a zadní světla poskytnou dětem vše, co potřebují pro hodiny kreativního hraní.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Zprostředkujte vašemu malému závodníkovi parádní výzvu s modelem (42103) Dragster od LEGO® Technic. Sranda pokračuje i po sestavení. Připravte semafor, natáhněte model, pusťte ho a sledujte, jak zmizí v dáli. Děti si zamilují odvážnou barevnou kombinaci tohoto vozu. Podívejte se, jak z jeho výfuku šlehají plameny – stejně jako ve skutečnosti!

 

Učte se a hrajte si s tímto parádním technickým modelem. Řada LEGO® Technic přináší pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky LEGO® hraček připravené na další stavitelskou výzvu. Součástí je tištěný návod. Pokud ovšem chcete objevit nový a zábavný způsob, jak postavit model dragsteru, nahlédněte do digitálních pokynů Instructions PLUS v aplikaci LEGO® Life. Tato báječná aplikace s nástroji přibližování a otáčení dětem dopomáhá k nezávislému stavění.

 

Model 2 v 1

Tato sada 2 v 1 u dětí rozvíjí schopnost řešit problémy a umožňuje přestavět dragster na natahovací vůz Hot Rod. Který z nich si oblíbí nejvíc? Dragster jedoucí po zadních kolech, nebo bombastický vůz Hot Rod?

Možná Vás zaujmou i následující produkty