LEGO® Technic 42105 Katamarán

LEGO® Technic 42105 Katamarán

 

Bavte se při stavbě katamaránu - inspirované skutečnými závodními čluny. Poté jej vložte do vany, abyste znovu vytvořili dobrodružství v rychlosti plavby, a poté jej znovu postavte na závodní motorovou loď.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Děti mohou znovu probudit svou vášeň ze závodů na vodě s touto úžasnou hračkou od LEGO® Technic (42105) Katamarán.

 

Poprvé v historii tento model od LEGO® Technic plave na vodě! Podívejte se, jak plachty fungují, nebo jak plachetní desky maximalizují stabilitu a jak kormidlo řídí. Díky klasickému designu katamaránu s trupy je tento model lodi fantastickou rekreací toho pravého. Naučte se, jak postavit a se plavit se na této úžasné hračkářské lodi.

 

Stavět ... přestavovat ... hrát ... vystavovat ... S touto strojírenskou hračkou LEGO® je toho tolik, co děti mohou objevit. Bavte se při stavbě katamaránu - inspirované skutečnými závodními čluny. Poté jej vložte do vany, abyste znovu vytvořili dobrodružství v rychlosti plavby, a poté jej znovu postavte na závodní motorovou loď. Pokud hledáte hračky, které se opravdu vznášejí, je tato sada skvělou volbou. Unikátní hračky a pohlcující stavební zážitky Stavebnice LEGO® Technic jsou ideální pro fanoušky LEGO®, kteří hledají novou výzvu. Nabízejí pokročilý stavební zážitek pro děti i dospělé, kteří se rádi učí nové inženýrské dovednosti - nebo prostě rádi staví.

Možná Vás zaujmou i následující produkty