LEGO® DOTS 41940 Ozdoba na tašku – jednorožec

Udělejte radost všem milovníkům jednorožců s touto parádní ozdobou na tašku od LEGO® DOTS (41940)! Tento set dává holkám i klukům příležitost vytvořit si a ozdobit vlastní doplněk ve tvaru jednorožce na tašku, klíče či batoh.

Probuďte v sobě umělce s úžasným doplňkem!
V této tvůrčí sadě najdete kostku, která nabízí spoustu prostoru pro navrhování vlastních zábavných designů, kroužek, k němuž lze kostku připnout, a oddělovač zdobítek. Děti si mohou navrhnout kouzelného jednorožce za pomoci duhových a třpytkových zdobítek. Pro ještě více kreativních možností můžete použít také DOTS doplňky ze 4. série (41931 – prodáváno samostatně) a vytvářet zcela nové a jedinečné obličeje a vzory.

Zábava pro děti milující tvoření
Děti si přizpůsobí ozdobu na tašku podle sebe – budou měnit výrazy legračního jednorožce a vyměňovat designy s kamarády. Zábavný doplněk představuje perfektní vánoční či jakýkoliv jiný dárek pro děti, kterým tak dáte možnost věnovat se tvůrčí vášni a sebevyjadřování.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Překvapte kreativní duše sadou Ozdoba na tašku – jednorožec (41940) od LEGO® DOTS, která obsahuje odolnou kostku s přívěskem, oddělovač dílků a spoustu barevných zdobítek.

• Děti si mohou výtvor ozdobit podle předlohy na obalu nebo zapojit svou představivost a tvořit vlastní zvířecí vzory.

• S přiloženými dílky si užijete dlouhé hodiny zdobení. Děti mohou také použít zdobítka z jakékoliv jiné sady nebo třeba ze sáčků s DOTS doplňky ze 4. série (41931 – prodáváno samostatně).

• Tuto roztomilou ozdobu na tašku si zamilují všechny děti od 6 let s nadšením pro výtvarné projekty. Jde o zábavnou a rychlou aktivitu, při níž si postaví kamaráda, který je bude provázet na každém kroku.

• Neomezené hraní v kompaktním provedení. Ozdoby na tašku měří 4 cm na výšku, 3 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Jde o jedinečný dárek a praktickou hračku na celý život.

• Darujte dětem možnost tvořit společně s LEGO® DOTS. Tato kouzelná ozdoba na tašku na motivy jednorožce dává dětem řadu možností, jak si ji ozdobit, což zároveň přispívá k rozvoji sebevědomí při hraní.

• LEGO® DOTS nabízejí otevřené a kreativní hraní a vybízejí děti k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením praktických doplňků. LEGO® zábava se tak může dostat do rukou i těm, kteří se třeba s těmito hračkami zatím nesetkali.

• Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky náročné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly bezproblémové spojování a rozebírání.

• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Jedinečná osobnost s mystickým stylem
Jedinečná osobnost s mystickým stylem
Fandové jednorožců si mohou vyrobit vlastní ozdobu na tašku LEGO® DOTS a ozdobit ji podle nálady či stylu.
Ukažte světu svou kreativitu
Ukažte světu svou kreativitu
S tímto doplňkem si malé tvůrčí duše procvičí své dovednosti a dají na odiv svůj jedinečný magický styl.
LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – jednorožec
Neomezené možnosti zdobení
Neomezené možnosti zdobení
Tvořte parádní vzory pomocí zdobítek, které v sadě najdete.
Možnost vyjádřit svůj styl
Možnost vyjádřit svůj styl
Ideální způsob pro děti, jak vyjádřit vlastní kreativitu.
Zábavné a praktické
Zábavné a praktické
Ozdobte cokoli krásným pestrobarevným jednorožcem!
Posílení sebevědomí
Posílení sebevědomí
Vytváření nových návrhů rozvíjí představivost a dovednosti dětí.
Bezpočet kreativních možností
Bezpočet kreativních možností
Ozdobu na tašku lze neustále zdobit a upravovat.
Nejbezvadnější doplněk
Nejbezvadnější doplněk
Tvořte a kombinujte různé sady (prodávají se samostatně).

Možná Vás zaujmou i následující produkty