LEGO® DUPLO® Disney™ 10942 Domek a kavárna Minnie

Pokud hledáte domeček pro panenky na motivy magického světa studia Disney™, stavebnice Domek a kavárna Minnie z řady LEGO® DUPLO® ǀ Disney™ (10942) vám poskytne bezpočet možností k nápaditému hraní příběhů.Spousta herních možností pro fandy Disney™hoDěti, které milují Myšku Minnie a Daisy, se s touto kreativní stavebnicí domku a kavárny ponoří do kouzelného světa studia Disney™. Čeká je spousta parádních prvků a úžasných doplňků, které inspirují nápadité příběhy a nabídnou spoustu příležitostí k učení hrou. Ať už si malí stavitelé budou dávat čaj a vafle, pustí se do zahradničení, nebo naplánují přespání u jedné z kamarádek, s Minnie a Daisy zábava nikdy neskončí.Rozvíjejte klíčové dovednosti se známými postavičkami od Disney™hoVšechny stavebnice z řady LEGO® DUPLO® │ Disney™ byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků a ikonických postav umožnily rodičům a dětem společně sdílet nekonečné herní a stavitelské zážitky a vzácné vývojové milníky.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Se stavebnicí LEGO® DUPLO® ǀ Disney™ Domek a kavárna Minnie (10942) si děti postaví model domku pro panenky plný úžasných doplňků, který potěší všechny předškoláky milující Disney™ho.

• V sadě nechybí figurky Myšky Minnie a Daisy a také sestavitelný domek s kavárnou a spousta doplňků, které inspirují nápadité hry a příběhy, včetně vaření, jezení, spaní a zahradničení.

• Předškoláci si budou hrát s figurkami LEGO® DUPLO® a užijí si pohlcující, neomezené hraní rolí v různých prostředích. Díky tomu budou při hraní rozvíjet sociální, emoční a motorické dovednosti.

• Tato stavebnice kombinuje kreativní stavění s disneyovskou magií, čímž vytváří úchvatné prostředí k hraní příběhů a rolí pro děti od 2 let.

• Tuto stavebnici, která měří přes 22 cm na výšku, 38 cm na šířku a 22 cm do hloubky, lze neustále přestavovat pro nekonečné herní možnosti.

• Spousta doplňků – včetně dortíků, vaflí, čajové konvice, konve, smetáku, chleba a kuchyňského mixéru – poskytne inspiraci pro zábavné příběhy, v nichž se například přátelé sejdou na snídani nebo půjdou zalévat květiny.

• Díky jednoduchému tištěnému návodu čeká rodiče a děti příjemný stavitelský zážitek.

• Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® ǀ Disney™ byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků a známých postav umožnily rodičům a malým stavitelům užívat si nekonečné herní zážitky a sdílet vzácné vývojové milníky.

• Sady od LEGO® DUPLO® splňují vysoké oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

• Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům na světě.

Zábava pro milovníky tvorby studia Disney
Zábava pro milovníky tvorby studia Disney
Tento model ve stylu domečku pro panenky je plný skvělých doplňků, nápaditých herních možností a disneyovské magie!
Legrace s Myškou Minnie a Kačkou Daisy
Legrace s Myškou Minnie a Kačkou Daisy
Dům a kavárna dětem nabízí spoustu příležitostí k hraní zábavných příběhů.
LEGO® DUPLO® ǀ Disney Domek a kavárna Minnie
Kamarádi od Disneyho
Kamarádi od Disneyho
Předškoláci se mohou těšit na Myšku Minnie a Kačku Daisy.
Hraní rolí v kavárně
Hraní rolí v kavárně
Kavárna se pyšní spoustu nápaditých prvků – nechybí vafle či čaj.
Domeček pro panenky
Domeček pro panenky
Sestavitelný model domku ukrývá několik místností k prozkoumání.
Úžasné doplňky
Úžasné doplňky
Zábavné prvky a dílky inspirují k hraní na přípravu a konzumaci pokrmů.
Vzrušující stavitelský zážitek
Vzrušující stavitelský zážitek
Díky jednoduchému návodu bude stavění hračka.
Disneyovská vývojová stavebnice
Disneyovská vývojová stavebnice
Podpořte rozvoj sociálních, emočních a motorických dovedností.
Skvělý dárek pro děti ve věku od 2 let
Skvělý dárek pro děti ve věku od 2 let
Tuto všestrannou stavebnici můžete neustále přestavovat a objevovat tak nové herní možnosti. Jde o ideální dárek k narozeninám.

Možná Vás zaujmou i následující produkty