LEGO® Disney™ 41166 Elsa a dobrodružství s povoze

Prožívejte s vašimi dětmi kouzelné chvíle z filmu Ledové království II se stavebnicí LEGO® l Disney™ 41166 Elsa a dobrodružství s povozem. Tato LEGO® stavebnice 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro děti v předškolním věku. Obsahuje postavy z pohádek studia Disney™ a LEGO® figurku sobího mláděte, a navíc speciální podložku pro začátečníky, která i úplným nováčkům ve světě LEGO® umožní zažívat radost ze stavění budov, vozidel a dalších modelů. Součástí je jednoduchý návod, který pomůže všem malým fanouškům Ledového království porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní rané stavitelské dovednosti ve známém prostředí pohádek studia Disney™. Dopřejte všem LEGO® stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO® Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Tato stavebnice pro kluky i holky inspirovaná filmem Ledové království II obsahuje minipanenku a 2 LEGO® figurky sobů.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• LEGO® stavebnice 4+ jsou speciálně navrženy tak, aby byly pro malé stavitele zábavné a snadné a pomohly jim rozvíjet důvěru ve vlastní schopnosti skrze jednoduché stavební kroky. Ideální pro seznámení s LEGO® stavebnicemi.

• Součástí je minipanenka Elsy a 2 LEGO® figurky sobů: Svena a sobího mláděte.

• Ve stavebnici najdeš povoz Elsy, do kterého lze posadit dvě minipanenky, s postrojem k zapřažení Svena, stáje s vodním korytem a ohništěm, krmelec a místo pro piknik.

• Tato stavebnice povozu se sobem Svenem obsahuje speciální podložku pro začátečníky, která dětem otevře vzrušující svět stavění a hraní od LEGO® l Disney™ Ledové království.

• Doplňky zahrnují mrkev, sušenku, krabičku na sušenku, marshmallow a hřeben.

• LEGO® stavebnice 4+ představují dětem svět filmových hrdinů, známých televizních postav a hrdinů všedního dne.

• LEGO® stavebnice 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO® Juniors a jsou kompatibilní se všemi LEGO® sadami.

• Tato stavebnice s Elsou z Ledového království představuje ideální dárek pro všechny mladé stavitele.

• Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

• Zkombinuj se stavebnicí 41165 Anna a výprava na kánoi pro ještě více kouzelné zábavy ve světě Ledového království se sadami 4+ od LEGO® l Disney™.

• Povoz se zapřaženým Svenem měří přes 7 cm na výšku, 21 cm na délku a 12 cm na šířku.

• Stáje měří přes 6 cm na výšku, 8 cm na šířku a jsou 6 cm hluboké.

Možná Vás zaujmou i následující produkty