LEGO® DUPLO® 10909 Box se srdíčkem

Sada Box se srdíčkem LEGO® DUPLO® je plná nápadů a inspirace. Při hraní a stavění tato tvořivá výuková hračka zažehne jiskru dětské fantazie a podnítí rozvoj dovedností, které vydrží po celý život. Nakopněte dětskou kreativitu Batolata se již nemohou dočkat, až popadnou kostky uzpůsobené pro malé ručky a začnou stavět. Jednoduchý návod na stavění zajistí, že nápadité hraní začne bez zbytečného zdržování. Postavte dům, zmrzlinu, velrybu, květinu, helikoptéru nebo kachničku – každý z těchto jednoduchých modelů vám poskytne řadu podnětů k povídání a hraní příběhů. Jakmile děti začnou kostky kombinovat při v rámci vlastních modelů, tvořivá zábava nebude mít konce. Osvojte si důležité dovednosti s první stavebnicí LEGO® DUPLO® Stavebnice LEGO® DUPLO® malým stavitelům vkládají do rukou neomezené možnosti hraní a sebevyjadřování. Díky rozpoznatelným prostředím, známým postavám a kostkám dělaným na míru pro malé ručky inspirují předškoláky, aby se s bezmezným nadšením pustili do hravého učení.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz
  • Součástí je 80 pestrobarevných kostek uzpůsobených pro batolata, ze kterých snadno sestavíte 15 modelů, včetně domečku, zmrzliny, velryby, květiny a dalších. 
  • Při hraní a stavění si děti osvojí dovednosti, které jim vydrží po celý život.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® povzbuzuje otevřenou hru a podporuje vývoj pomocí scénářů z reálného života, známých postav, roztomilých zvířátek a kreativní zábavy.
  • 15 začátečnických modelů , které snadno spojíte s ostatními stavebnicemi LEGO® DUPLO® a užijete si další kreativní možnosti

Možná Vás zaujmou i následující produkty