LEGO® DUPLO® 10957 Hasičský vrtulník a policejní auto

Stavebnice Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO® DUPLO® je edukační sada s barevnými kostkami různých tvarů a spoustou zábavných funkcí.Dětské modely záchranných vozidelMalé děti mohou zábavným způsobem rozvíjet své dovednosti a užít si přitom spoustu zábavy s modelem policejního auta a hasičského vrtulníku. Základní stavitelské úkoly zlepšují jemnou motoriku a umožňují malým dětem naučit se rozeznávat tvary a barvy. Strhující záchranářské příběhy inspirují k nápaditému hraní a podporují u dětí rozvoj sociálních a emocionálních dovedností. S propracovanými dekorativními prvky na obou stranách vozidel, kostkou představující klakson (není hlučná) a funkční vrtulí se fantazie stane skutečností. Stavitelské kartičky s předlohami modelů ve skutečné velikosti dětem umožňují pokládat během stavění kostky přímo na obrázky.Tvořivé vzdělávací sadyLEGO® DUPLO® pro děti otevírají předškolákům svět neomezeného hraní, sebevyjadřování a zábavného učení.Stavebnice řady DUPLO® umožňují rodičům a dětem společně prožívat vzácné vývojové milníky během hraní.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Hýčkejte si svého potomka stavebnicí Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO® DUPLO®. Tato sada určená pro batolata inspiruje ke kreativnímu hraní a podporuje rozvoj důležitých dovedností.

• Obsahuje sestavitelný vrtulník s funkční vrtulí a policejní auto s kostkou představující klakson (není hlučná). Barevné, různě tvarované kostky mají ideální velikost pro malé ručičky.

• Elementární stavitelské schopnosti zlepšují jemnou motoriku, záchranné mise rozvíjejí sociální a emocionální dovednosti a barevné dílky různých tvarů a zábavné funkce umožňují nápadité hraní.

• Kvalitní, odolný a rozkošný dárek pro děti od 18 měsíců k narozeninám, Vánocům nebo prostě „jen tak“.

• Vrtulník měří přes 9 cm na výšku, 10 cm na délku a 6 cm na šířku. Policejní auto měří přes 8 cm na výšku, 10 cm na délku a 5 cm na šířku.

• Součástí sady jsou stavitelské kartičky, na nichž jsou vyobrazeny modely ve skutečné velikosti. Děti tak mohou během stavění pokládat kostky přímo na předlohu, zatímco je rodiče učí poznávat barvy a tvary.

• Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly chytře navrženy tak, aby obsahovaly dílky, které podněcují k neomezenému hraní. Podporují tak vývoj dětí a umožňují rodičům sdílet se svými ratolestmi vzácné okamžiky.

• Sady od LEGO® DUPLO® splňují vysoké oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

• Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Úžasné stroje každodenních hrdinů
Úžasné stroje každodenních hrdinů
Vrtulník s otočným rotorem a policejní auto slibují nikdy nekončící zábavu, která podporuje vývoj. Ideální pro děti ve věku od 18 měsíců.
Vozidla, která podnítí fantazii
Vozidla, která podnítí fantazii
Detailní provedení modelů dává vzniknout vzrušujícím dobrodružstvím.
LEGO® DUPLO® Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto
Skvělé doplňky
Skvělé doplňky
Sestavitelný vrtulník je vybaven otočným rotorem.
Spousta akce a zábavy
Spousta akce a zábavy
Policejní auto se pyšní kostkou v podobě (tiché) sirény.
Stavitelské karty
Stavitelské karty
Dětem se stavěním pomůže obrazová předloha.
Zábava, hraní a rozvoj
Zábava, hraní a rozvoj
Snadné stavění, zábavné postavy a pestrobarevné tvary zaručí, že děti si při hraní procvičí motoriku i sociální a emoční dovednosti.
Skvělý dárek pro děti, které milují vozidla
Skvělý dárek pro děti, které milují vozidla
Ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoli jiné příležitosti. Pro ještě více zábavy lze kombinovat s dalšími hračkami LEGO® DUPLO®.

Možná Vás zaujmou i následující produkty