LEGO® Ideas 21328 Seinfeld

Show Jerryho Seinfelda byl „seriál o ničem“, který rozdával radost a smích. Nyní si tento legendární sitcom můžete připomenout se sběratelským výstavním modelem Jerryho bytu Seinfeld (21328) od LEGO® Ideas. Je nabitý autentickými detaily, které potěší všechny fanoušky. Patří sem například kuchyň / obývací pokoj, kde se Jerry schází s přáteli, nebo chodba, odkud do bytu vždy vtrhne soused Kramer. Mezi doplňky se řadí modrá socha, muffin, obraz strýčka Lea, videokazeta s filmem Prognosis Negative, klimatizace Commando 8 a tyč na oslavu svátku Festivus.Komediální ikonyČekají na vás LEGO® minifigurky celkem 5 oblíbených postav sitcomu Show Jerryho Seinfelda, s nimiž ožijí nostalgické vzpomínky na scény k popukání: Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes a Newman. Součástí sady je také malé sestavitelné pódium pro stand-up komika Jerryho.Parádní dárekModel je součástí kolekce LEGO® stavebnic pro kreativní dospělé. Jedná se o parádní nostalgický dárek připomínající 90. léta buď pro vás samotné, nebo pro fanoušky sitcomu Show Jerryho Seinfelda či LEGO® nadšence ve vašem okolí.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz
  • Připomeňte si scény z klasického devadesátkového TV sitcomu o ničem s fantastickým výstavním modelem Seinfeld (21328) od LEGO® Ideas, který obsahuje repliku Jerryho bytu.
  • Součástí sady je 5 minifigurek: Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes a Newman. Radost vám udělají také doplňky, včetně mikrofonu, preclíku, rybářského prutu, krajíce chleba a rybičky v pytlíku.
  • Jerryho byt zaujme kuchyní s linkou, lednicí, na níž je nalepená samolepka se Supermanem, mikrovlnnou troubou, normální troubou a dalšími prvky. Nechybí ani obývací pokoj s pohovkou, křeslem a stoly, a také pracovna.
  • Stavebnice zaujme také sestavitelným pódiem a doplňky inspirovanými původním seriálem, jako jsou socha, muffin, videokazeta s filmem Prognosis Negative, klimatizace Commando 8 a tyč na oslavu svátku Festivus.
  • Model měří přes 14 cm na výšku, 33 cm na šířku a 18 cm do hloubky. Rozkošný výstavní kus do domácnosti a super tip na dárek pro fanoušky sitcomu Show Jerryho Seinfelda a stavebnic LEGO®.
  • Zábavu při stavění si můžete vychutnat buď sami, nebo s přáteli a rodinou. Dejte všem najevo svou lásku k TV seriálu Show Jerryho Seinfelda. Až budete mít sběratelské dílo hotové, určitě si ho vyfoťte a podělte se o něj s ostatními.
  • Sada tvořená 1 326 dílky obsahuje ilustrovanou brožurku s informacemi o seriálu Show Jerryho Seinfelda, tvůrci z řad fanoušků a designérech LEGO®. Nechybí ani podrobný návod, s nímž bude stavění opravdovým potěšením.
  • Tento model pro dospělé je součástí kolekce vynikajících stavebnic řady LEGO® Ideas, které vytvořili a vybrali sami fanoušci. S výrobou pak pomohla LEGO® Group.
  • Dílky LEGO® splňují náročné oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní a umožňují jednoduché a pevné spojování. Je tomu tak již od roku 1958.
  • Kostky LEGO® procházejí důkladnými testy a analýzami tak, aby každá sada LEGO® splňovala náročné globální bezpečnostní standardy.
Stavebnice LEGO® pro fandy seriálu Seinfeld
Stavebnice LEGO® pro fandy seriálu Seinfeld
Postavte si detailní repliku Jerryho bytu a prožijte znovu komické scény ze skvělého sitcomu Seinfeld.
Milované postavy
Milované postavy
Kulisy z kostek oživí minifigurky Jerryho Seinfelda, George Costanzy, Cosma Kramera, Elaine Benesové a Newmana.
LEGO® Ideas Seinfeld
Nezapomenutelná show
Nezapomenutelná show
Přehrávejte si své oblíbené okamžiky z legendárního pořadu.
Spousta autentických detailů
Spousta autentických detailů
Prozkoumejte všechna zákoutí slavného bytu.
Stand-up komik
Stand-up komik
Zasmějte s Jerrym Seinfeldem, který vystupuje na jevišti.
Obohacující stavitelský zážitek
Obohacující stavitelský zážitek
Stavebnice z 1326 kostek nabízí dospělým stavitelům skvělý způsob, jak si odpočinout a vzdát hold milovanému seriálu.
Kouzelný doplněk pokoje
Kouzelný doplněk pokoje
Model měří přes 33 cm na šířku, a představuje tak poutavý výstavní kus, který ocení všichni fanoušci seriálu Seinfeld.

Možná Vás zaujmou i následující produkty