LEGO® Minecraft™ 21167 Tržiště

Stavebnice Tržiště (21167) od LEGO® Minecraft™ je plná populárních prvků ze hry Minecraft™, které inspirují k nekonečnému kreativnímu hraní. Těšit se můžete na vybuchující důl, nepřátelského kostlivce, záhadného obchodníka a 2 lamy!Všestranná sada plná tvořivé zábavy ze světa Minecraft™V dole Minecraft™ je spousta věcí, které děti zaujmou a zabaví. Hlavní hrdina Steve se usilovně snaží vytěžit vzácné suroviny, než se vydá na trh. Napřed si ale s pomocí dětí musí poradit s přívalem vzrušení z klasické hry Minecraft™. Lamy řádí o sto šest, hrozí výbuch, nepřátelský kostlivec se chystá zaútočit a obchodník zřejmě nemá s čím obchodovat! Nebo snad ano? Děti musejí odhalit skryté předměty tím, že otočí páčkou.Přeneste stavění a bitvy z říše Minecraft™ do skutečného světa!Hledáte dokonalý dětský dárek k narozeninám nebo Vánocům pro fanouška Minecraft™u? Sady od LEGO® Minecraft™ přenášejí postavy a zábavu z on-line hry do rukou dětí.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Tržiště (21167) od LEGO® Minecraft™ je všestranná, tvořivá stavebnice plná obří porce zábavy z klasické hry Minecraft™. Nechybí důl, exploze, záhadný obchodník, nepřátelský kostlivec a 2 divoké lamy!

• Součástí jsou populární postavy a stvoření ze světa Minecraft™: Steve, obchodník, kostlivec a 2 lamy. Sada také obsahuje zábavné funkce, jako je explodující důl a tržiště.

• Děti Steveovi pomohou zvládnout neutuchající akci ze světa Minecraft™. V dole hrozí výbuch, kostlivec je připravený zaútočit, je potřeba pochytat lamy a obchodník nemá s čím obchodovat – dokud někdo neotočí tajnou páčkou, která odhalí ukryté zboží.

• Tato zábavná stavebnice představuje skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 8 let, které chtějí posunout dobrodružství z říše Minecraft™ na novou úroveň.

• Model ze hry Minecraft™ měří přes 14 cm na výšku, 14 cm na šířku a 9 cm do hloubky a je navržen tak, aby inspiroval k nekonečným herním dobrodružstvím. Pro ještě větší zábavu lze sadu snadno kombinovat s jinými výrobky řady LEGO® Minecraft™.

• Nejsou potřeba žádné baterie – jen dětská zvídavost a představivost!

• Tvořivé stavebnice představují skvělý způsob, jak rozvinout zručnost, kreativitu a schopnost dětí řešit problémy.

• Srozumitelný tištěný návod na stavění dětem pomůže vydat se na průzkum dobře známých míst ze světa Minecraft™ a vychutnat si zábavné funkce a parádní postavy bez zbytečných odkladů.

• Všechny stavebnice LEGO® Minecraft™ přenášejí vzrušení z online videohry do skutečného světa. Stavebnice LEGO® Minecraft™ přinášejí vysoce kvalitní a autentické modely, které dětskému hraní propůjčí zcela nový rozměr.

• Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice ty nejvyšší standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.

• LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že tato dětská stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality na světě.

Možná Vás zaujmou i následující produkty