LEGO® I Disney™ Princess™ 43195 Královské stáje Krásky a Lociky

Fanynky a fanoušci disneyovských princezen, které milují koně, si propracovanou stavebnici LEGO® ǀ Disney™ Královské stáje Krásky a Lociky (43195) doslova zamilují. Mohou se těšit na stáje s místnostmi na trofeje a výbavu, útulné podkroví a 2 menší odnímatelné ohrádky pro koně. Součástí této kreativní stavebnice je tištěný návod na stavění a také digitální průvodce Instructions PLUS v rámci aplikace s LEGO® návody na stavění. Díky srozumitelným pokynům se i z malých stavitelů rázem stanou mistři!Kreativní hraní plné možnostíDěti budou model a jeho doplňky doslova zbožňovat – nechybí seno, jídlo pro koně, sedla, vybavení stáje a trofej – takže budou mít spoustu inspirace k přehrávání vzrušujících příběhů se zvířaty.Spousta zábavy s milovanými postavamiV této kreativní stavebnici si děti budou hrát se 2 minipanenkami – Kráskou a Locikou od Disney™ho – a k dispozici budou mít také LEGO® figurky koní Maxima a Filipa, na které mohou usadit princezny. Tato prémiová stavebnice s princeznami od Disney™ho představuje parádní dárek, o kterém děti nepřestanou mluvit.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Vyrazte na zábavná dobrodružství se stavebnicí LEGO® ǀ Disney™ Královské stáje Krásky a Lociky (43195). Jedná se o skvělý a netradiční tvůrčí dárek s princeznami od Disney™ho. Sestavením modelu hraní teprve začíná – a zábava pak nebude brát konce!

• Čekají vás nápaditá dobrodružství. V této kreativní stavebnici na vás čekají třípatrová stáj s 5 místnostmi, 2 menší, odnímatelné ohrádky, list se samolepkami a spousta doplňků, které nastartují kreativní zábavu.

• 2 milované hrdinky, Kráska a Locika od Disney™ho, už se těší, až se s nimi děti pustí do hraní. Parádní sada také obsahuje 2 LEGO® figurky koní, Maxima a FIlipa.

• Tuto stavebnici si zamilují všechny fanynky disneyovských princezen od 5 let. S touto stavebnicí si děti mohou vymýšlet bezpočet příběhů a vychutnají si dlouhé hodiny nápaditého hraní. Nepochybně také nadchnou všechny kamarády.

• Ideální k hraní nebo na výstavku. Stáje a s ohradami měří přes 24 cm na výšku, 33 cm na šířku a 7 cm do hloubky, takže model poskytne spoustu prostoru k hraní a vypadá skvěle vystavený na polici.

• Chcete dětem dopřát ještě úžasnější stavitelský zážitek? Nyní toho můžete dosáhnout s digitálními pokyny Instructions PLUS! Díky intuitivním režimům přibližování, otáčení a speciálnímu průhledovému režimu jsou LEGO® stavebnice vhodné pro digitální věk!

• Díky detailně zpracovaným minipanenkám a propracovaným figurkám koní je tento model na motivy Disney™ho princezen zárukou kreativního hraní, které pomáhá v rozvoji důležitých dovedností. A nechybí spousta doplňků, které inspirují nejeden nezapomenutelný příběh.

• Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání.

• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Působivá sada pro fanoušky princezen Disney
Působivá sada pro fanoušky princezen Disney
Tato stavebnice LEGO® | Disney se 2 krásnými koňmi a 2 milovanými postavami vás zavede do světa nekonečných dobrodružství.
Kreativita a nezávislé hraní
Kreativita a nezávislé hraní
Velká stáj s odnímatelnými částmi a spoustou detailů podnítí představivost dětí a podpoří rozvoj jejich dovedností.
LEGO® ǀ Disney Královské stáje Krásky a Lociky
Několik míst k prozkoumání
Několik míst k prozkoumání
Hlavní budova se pyšní 2 šatnami, místností s trofejemi a balkónem.
2 minipanenky a 2 koně
2 minipanenky a 2 koně
Hrajte si s Bellou, Locikou, Maximem a Philippem od Disneyho.
Pečujte o zvířata
Pečujte o zvířata
Nakrmte koně a pak ukliďte stáje.
Hurá do sedla
Hurá do sedla
Posaďte princezny na koně a trénujte skoky.
Místnost s trofejemi
Místnost s trofejemi
Vystavte si trofej, ať všichni vidí, kdo zvítězil.
Užijte si skvělý den
Užijte si skvělý den
Děti si při hřebelcování a zdobení koní užijí spoustu zábavy.
Tištěný a digitální návod na stavění
Tištěný a digitální návod na stavění
Děti si mohou sadu sestavit pomocí tištěného návodu nebo s využitím digitálního průvodce Instructions PLUS z aplikace LEGO®.

Možná Vás zaujmou i následující produkty