Lego 10244 Fairground Mixer


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Přijeď se svým kamionem na místo a postav pouťový kolotoč, zapni motor a pozoruj, jak kolotoč pomalu ožívá! Je to tady do města přijela pouť a děti i dospělí se nemohou dočkat, až se povozí. Lístky jsou k dostání na pokladně. Pokud máš zakoupený lístek můžeš zkoušet dosáhnout na vysoko zavěšený zlatý zvonek nebo trefit cíl a shodit tak vodní dámu do kádě s vodou. A co teprve večer, kdy svítí vlnící se kolotoč. vše vypadá nádherně. Tato kouzelná pouť je nabitá skvělými detaily, které uchvátí fantazii všech.
V balení najdeš krom jiného také 12 minifigurek: žonglér na chůdách, dáma s kádí, silák- zápasník, pokladní, řidič náklaďáku / obsluha kolotoče, 2 ženy, 2 dívky a pána.
Obsahuje funkční pouťovou atrakci mixér s pohonem motorem, 2 přepravními nákladními vozy, zkoušečem síly a nádržíSoučástí jsou dílky, které ve tmě svítí.
Náklaďák mixéru má otevírací dveře, stěrače a odstranitelnou střechu, aby ses dostal dovnitř, kde najdeš postel a televiziNáklaďák s doplňky veze stánek na prodej lístků, zkoušeč síly a nádržMezi doplňky jsou: zmrzlina, nanuk, limetkově zelené třešně, plyšový medvídek, kuželky na žonglování a velké a malé kladivo ke zkoušeči síly.
Atrakci mixér můžeš snadno vylepšit pomocí motorů z LEGO® pohonných funkcí (nejsou součástí)
Skvělá zábava na pouti!
Pouťová atrakce mixér měří rozbalená přes 30 cm na výšku, 45 cm na délku a 31 cm na šířku
Věk: 16+

Možná Vás zaujmou i následující produkty